Koszyk Wartość: 0.00 | Bilety: 0 | Karnety: 0 | Vouchery: 0 | Towary: 0
PL    EN

WYBÓR TERMINU SPEKTAKLUWIDOK Z MOSTU

Arthur Miller

Lata 50. Nowy Jork. Eddie wraz z żoną wychowują dorastającą siostrzenicę Katie. Ich stabilne życie zmienia się, gdy pojawiają się dwaj kuzyni z Sycylii, którzy nielegalnie przedostali się do Ameryki. Dla starszego z nich, Marco, oznacza to możliwość utrzymania rodziny, która została we Włoszech. Z kolei młodszy, Rodolpho, zachłystuje się nowym wspaniałym światem, światłami Broadway’u, eleganckimi koszulami, muzyką i… Katie.

Młodzi zakochują się w sobie, jednak Eddie, obsesyjnie przywiązany do siostrzenicy, nieufny wobec zamiarów chłopaka, nie chce zaakceptować tego związku. Jak daleko posunie się, by udowodnić swoje racje?

Dramat Arthura Millera, jednego z najchętniej wystawianych dramaturgów XX wieku, porusza niezwykle aktualny temat imigrantów. Z każdą sceną i każdym dialogiem odsłania on kolejne warstwy opowieści, a postaci wymykają się jednoznacznym ocenom.

Reżyseria: Agnieszka Glińska
Przekład: Rubi Birden
Scenografia i kostiumy: Monika Nyckowska
Światła: Jacqueline Sobiszewski
Muzyka: Jan Młynarski
Opracowanie ruchu scenicznego: Weronika Pelczyńska
Konsultacja wokalna: Aldona Krasucka

Obsada: Anna Moskal, Łukasz Lewandowski, Martyna Byczkowska (gościnnie), Agnieszka Roszkowska, Marcin Sztabiński, Marcin Wojciechowski


Performances with English supertitles are available only on selected dates

Seats from which English supertitles are visible: row 1 seats 22-34 and row 2 seats 26-39

Przed zakupem biletów, prosimy o zapoznanie się z zasadami bezpieczeństwa.

Brak dostępnych terminów!