Koszyk Wartość: 0.00 | Bilety: 0 | Karnety: 0 | Vouchery: 0 | Towary: 0
PL    EN

WYBÓR BILETÓWPANI DALLOWAY - spektakl online

Termin:27-03-2021 19:00
Miejsce:Online
Ograniczenia:Można zarezerwować od 1 do 10 biletów
Virginia Woolf
Przekład: Krystyna Tarnowska

Jeden dzień z życia Klarysy Dalloway – kobiety targanej uczuciami i namiętnościami. Virginia Woolf odsłania to, co ukryte za fasadą ładu, harmonii i rodzinnego szczęścia. Postać pisarki zostaje wprowadzona do przedstawienia i to ona powołuje do życia inne osoby dramatu. Virginia prowokuje sytuacje między nimi, podpuszcza je, bawi się emocjami, ale jej ironiczne spojrzenie na ich wady, pełne jest czułości i poczucia humoru. Virginia próbuje znaleźć sens swojego życia poprzez zrozumienie tworzonych postaci.

„Pani Dalloway” napisana przez Virginię Woolf w 1925 roku uznawana jest za jej najbardziej reprezentatywne dzieło. Fascynacje i inspiracje tym utworem przejawiały się wielokrotnie w filmach i w literaturze, jednak adaptacja Magdaleny Miklasz jest pierwszą w Polsce adaptacją sceniczną powieści.

reżyseria i adaptacja: Magdalena Miklasz
scenografia: Tomasz Walesiak
kostiumy: Hanka Podraza
światła: Monika Stolarska
muzyka: Marcin Bartnikowski
 
Obsada: Anna Stela, Agnieszka Roszkowska, Waldemar Barwiński, Anna Gorajska, Marcin Sztabiński, Weronika Krystek (gościnnie), Marcin Wojciechowski, Anna Szymańczyk
 
Spektakl jest dostępny na stałe w naszym repertuarze online na stronie https://online.teatrdramatyczny.pl.
 
Bilet umożliwia obejrzenie nagrania przez 24 godziny od zakupu. Po zalogowaniu na platformę będziesz miał 4 godziny na obejrzenie spektaklu.

 
Cena
Ilość
Wartość
bilet na spektakl online
20.00
0.00